Spyeye - odzyskiwanie danych

Wersje
Telefony komórkowe

Kilkadziesiąt marek i kilkaset modeli telefonów – z tak dużej ilości urządzeń mobilnych jesteśmy w stanie odzyskać dane. Przy czym należy podkreślić, że lista stale jest przez nas poszerzana i aktualizowana wraz z pojawieniem się nowych typów, bądź nowszych generacji danych modeli. Stały monitoring rynku telefonów komórkowych sprawia, że z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że jesteśmy w stanie odzyskać dane z niemal każdego rodzaju telefonu. W ramach tej usługi odzyskamy dane zapisane na karcie SIM oraz w pamięci aparatu. W zależności od Państwa potrzeb odzyskamy i zabezpieczymy:

• odzyskiwanie danych innego rodzaju z pamięci telefonu;
• pozycje książki telefonicznej;
• rejestr połączeń – przychodzących i wychodzących;
• wiadomości SMS
• w tym także usuniętych z karty SIM.

W zależności od modelu, producenta, systemu operacyjnego i kilku innych zmiennych określimy, które dane są możliwe do odzyskania.

Jeżeli na poniższej liście nie znajdą Państwo modelu urządzenia z jakiego chcecie odzyskać dane prosimy o kontakt. Ponieważ uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych, istnieją rzeczy tylko prawdopodobnie niemożliwe, na pewno podejmiemy się próby odzyskania ważnych danych także z nietypowego, bądź mniej popularnego urządzenia.

Wybierz producenta:
Wybierz model:

Formularz zgłoszeniowy

Kliknij i pobierz lub wyślij go do nas online formularz online

Biuro detektywistyczne


Odzyskiwanie danych SPE-EYE, OLSZTYN telefony komórkowe, komputery, nawigacje satelitarne