Spyeye - odzyskiwanie danych

Wersje
Zakres usług

Zakres naszych działań obejmuje odzyskiwanie danych oraz informatykę śledczą (ANG. Computer Forensic). Jesteśmy sprawdzonym partnerem zarówno dla korporacji, firm z sektora MSP, instytucji, policji, służb celnych czy agencji rządowych. 
W pracy z powodzeniem wykorzystujemy wiedzę, doświadczenia profesjonalnych programistów z licencjonowanymi specjalistami od przestępczości elektronicznej.

 

Przestępczość elektroniczna

W ramach tej części naszej działalności świadczymy usługi na rzecz organizacji i instytucji zwalczających przestępstwa kryminalne. Jesteśmy w stanie profesjonalnie zdobyć i zabezpieczyć materiał dowodowy przydatny w pracy służ mundurowych, firm detektywistycznych, prokuratury.

Firmom pomagamy w sytuacjach, w których ich dane zostały w świadomy i celowy sposób zniszczone, skradzione, bądź wykorzystane w niezgodny z prawem sposób. W szczególności dotyczy to defraudacji pieniężnych, złamania praw autorskich, przywłaszczenia projektów patentowych czy innych ważnych dla pozycji rynkowej firmy danych. Potrafimy dowieść szpiegostwa przemysłowego, kradzieży danych osobowych i ich nielegalnego używania i obracania na czarnym rynku.

Odzyskiwanie utraconych danych

Firmom, których dane - zazwyczaj w wyniku uszkodzeń materialnych, błędów logicznych czy uszkodzeń elektroniki - uległy zniszczeniu jesteśmy w stanie skutecznie i szybko pomóc.

Telefony komórkowe - niemal 100% wszystkich producentów, modeli
Komputery - dyski twarde wszystkich producentów, wszystkich typów

GPS - wszyscy renomowani producenci, większość nietypowych marek
Palmtopy - wszyscy renomowani producenci, większość nietypowych marek

W przypadku - palmtopów - ANG. Personal Digital Assistant, w skrócie PDA - również skutecznie odzyskujemy i zabezpieczamy dane. Zazwyczaj z urządzeń najpopularniejszych marek, takich jak:

  • Asus
  • BlackBerry
  • Cassiopeia
  • Dell Axim
  • HP iPAQ
  • HTC
  • Jornada
  • Mio
  • Nokia (Nseries i Eseries)
  • Samsung


Przy czym lista ta nie wyczerpuje naszych możliwości. Prawdopodobnie jesteśmy w stanie odzyskać dane z bardzo nietypowego urządzenia. Wszystko zależy od stopnia, charakteru, sposobu uszkodzenia danych. Każdorazowo przed przystąpieniem do realizacji zlecenia dokonujemy analizy tych zmiennych i na jej podstawie szacujemy czas, koszt, zasięg i możliwą ilość odzyskanych informacji.

 

Formularz zgłoszeniowy

Kliknij i pobierz lub wyślij go do nas online formularz online

Biuro detektywistyczne


Odzyskiwanie danych SPE-EYE, OLSZTYN telefony komórkowe, komputery, nawigacje satelitarne